İlçemiz Kaymakamı Uğur SEZER, vatandaşların isteklerini, arzularını, şikâyetlerini dinlemek ve vatandaşlarla bir araya gelerek toplumun tüm kesimlerine ulaşarak daha etkin, verimli ve hızlı hizmet sunulması amacıyla “Vatandaşla Buluşma Toplantıları” kapsamında İlçe esnafı ile vatandaşlar ile bir araya geldi.
 
Armutlu Belediyesi Toplantı Salonunda saat 14:00’de gerçekleşen toplantıya; Kaymakamımız Uğur SEZER, Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN, Kurum Amirleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali ÇETİNKAYA ile İlçe esnafı ve vatandaşlar katıldı.
 
Toplantıda Armutlu Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN; belediyece yapılan çalışmalar ve 2017 yılı planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha sonra Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali ÇETİNKAYA, esnafın yaklaşan yaz sezonunda İlçe nüfusunun artmasıyla oluşacak olan muhtemel sorunları dile getirdi
 
Kaymakamımız Uğur SEZER, esnafların isteklerini, dileklerini ve şikâyetlerini dinleyerek sorunların çözümü noktasında elinden gelen gayretleri göstereceklerini ifade etti.
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr