Kaymakamımız Uğur SEZER Fıstıklı Köyünde KÖYDES çalışmalarını yerinde inceledi. Fıstıklı Köyünde yapımı devam eden Kilitli Parke çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakamımız Uğur SEZER, yapılan çalışmaların ne aşamada olduğu hakkında yüklenici firma sahibi Mehmet EŞEN ve Fıstıklı Köyü Muhtarından bilgi alarak eksik yerler, kullanılan kilitli parke taşları ve kusurlu işlerle ilgili uyarılarda bulundu.
Daha sonra Fıstıklı Köyü köy meydanına geçerek orada bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet edip tek tek masaları dolaşarak veda ziyareti yaptı.
Son olarak Fıstıklı Köyü Kadınlar Derneğinin Fıstıklı -Gemlik yolu üzerinde bulunan ürün satış yerini ziyaret eden Kaymakamımız Uğur SEZER burada yapılan çalışmalar hakkında incelemeler yaparak Dernek Başkanı Serpil ERHAN’dan bilgi aldı. Dernek Üyesi kadınların talep ve isteklerini dinleyerek yapılan çalışmaları denetledi. Yöresel ürünlerin satışı için kaldırılabilir olarak yapılan satış üniteleri ile alanı gezerek buranın kadınlarımız tarafından aktif kullanılmasını, köylülerin ürettiği ürünlerin sergi ve satışının yapılacağı alanın iyi değerlendirilmesi ve buranın İl Özel İdaresi katkıları ile yapılarak Kadınlarımıza emanet edildiği ve hayırlı olmasını temennilerini iletti.
Ziyaretlere Kaymakamımız Uğur SEZER’e, İlçe Jandarma Komutanı Süleyman ESKİ, Fıstıklı Köyü Muhtarı Tacettin YILDIRAN, Birlik Müdürü Hasan KAÇAR eşlik etti.
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr