Kaymakamımız Uğur SEZER 2017-2018 eğitim öğretim yılının 1. Yarıyıl sonunda Hafize Sakız Anaokulu ve Armutlu Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrenim gören öğrencilere karne dağıttı.
        Karne dağıtımına Hafize Sakız Anaokulunda başlayan Kaymakamımız Uğur SEZER anaokulunda öğrencilerin hazırlamış olduğu gösterileri velilerle izledi. Hafize Sakız Anaokulu Satranç dersi alan 5 yaş grubu öğrencilerine karnelerinin yanında Satranç takımı hediye etti. Daha sonra Armutlu Anadolu İmam Hatip Lisesinde, İlçe Müftülüğe bağlı 4-6 yaş grubu Kuran Kursu öğrencileri ile İmam Hatip Orta ve Lise kısmının karne dağıtımı yapan Kaymakamımız Uğur SEZER: “Tüm eğitim camiamıza 2017-2018 eğitim öğretim yılı birinci döneminde göstermiş olduğu azim ve fedakârlık ve çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, idareci, öğretmen, öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.        
        Karne dağıtım programına Kaymakamımız Uğur SEZER, İlçe Jandarma Komutanı Süleyman ESKİ, İlçe Emniyet Amiri Fatih Kuray ÜNLÜ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk DURSUN, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.
 
 
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr