Kaymakamımız Uğur SEZER, Armutlu S.S.4 nolu Minibüsçüler, Otobüsçüler ve Küçük Otobüsçüler Motorlu taşıyıcılar kooperatifini ziyaret etti. Ziyarete İlçe Emniyet Amiri Fatih Kuray ÜNLÜ de eşlik etti.
 
Kaymakamımız Uğur SEZER, kooperatif üyeleri ile görüşerek, Kooperatif Başkanı Mehmet ÖZERDEM’den çalışmalarla ilgili bilgi alarak, talep, görüş ve önerilerini dinledi. Kaymakamımız; Armutlu da tüm kurum ve kuruluşların birlik ve beraberlik içinde Armutlu’nun gelişmesi, güzelleşmesi için çalışması gerektiğini belirterek, bu tür ziyaretlerin devam edeceğini ve sizlerle yapılan istişare toplantıları ile de İlçemizin vizyon çalışmalarına ağırlık vereceklerini belirtti. Bu konularda Belediye Başkanımızla birlikte çalışmaların ve toplantıların yapılmaya başlandığını ve istişarenin önemine değinerek, ayrıca  “Yapıcı eleştiriler ve yenilikçi fikirlerle İlçemizi daha yaşanabilir ve turizmden kazanan bir yer haline getirmeliyiz” dedi.
 
Kooperatif Üyeleri Kaymakamımız Uğur SEZER’in ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, yapmış olduğu çalışmalar ve yapılan çalışmalara vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ettiler. Hatıra fotoğrafı çekimiyle ziyaret son buldu.
 
 
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr